Geeho výroky

6. července 2008 v 14:08 | Janhé |  Gerard Way
Gerardove výroky

"Ľudia si o nás myslia, že sme prachatí upíri."

"Ak si iba na minútu myslíte, že ste lepší ako 16-ročná faninka v tričku Green Day, mýlite sa. Spomeňte si, ako ste šli prvý krát na koncert a videli svoju obľúbenú kapelu. mali ste na sebe ich tričko a spievali s nimi každé slovo. Nemali ste ani tušenia o politike, účesoch, alebo čo práve frčí. Ale vedeli ste, že táto hudba vám dáva pocit odlišnosti. A niekto vám nakoniec porozumel. A práve o tom hudba je."

"Tak aké boli Vianoce, chalani? Dostali ste všetci veľa čiernych tričiek ?"

"Keď som obklopený fanúšikmi, mám pocit, že na to niesom sám."

"Keď bozkávate chlapíka s fúzami, je to iné."

"Tolik lidí s tebou jedná jako s malým dětskem, takže se tak klidně můžeš chovat a vyhodit televizi z okna svýho hotelového pokoje."

"Buďte sami sebou. Neberte si moc něčí kecy a nikdy, dokud jste naživu, sebou nenechte manipulovat."

"Podívej se na mě, mám krásnej náhrdelník a čelenku… já jsem ku*va princezna!"

"Když jsme začínali, byl jsem hodně rozpolcenej a hodně lidí, který mám rád bylo taky rozpolcených , protože jsem se naprosto potopil do bolesti a byla doba, kdy jsem si chtěl mimo pódium ublížit, ale dostal jsem se přes to. Jako, nikdy byste si neměli chtít ublížit. Měli byste se mít rádi. Někdy musíte jakoby uvnitř zemřít, abyste vstanuli z popela, věřili v sebe, měli se rádi a stali se novým člověkem. Myslím, že se toho dá ještě spousta zažít, jen se nešprajcnout nebo něco takovýho. Jako, mluví se o umírání a vrácení se na svět, abyste se stali tím, kým chcete abyste se stali. Všichni se stáváme tím, čím se chceme stát."

"Dámy, jestli vám někdy nějaký hrůzostrašný rockerský frajeři budou říkat, že když jim ukážete prsa, tak vás nechají jít do zákulisí, chci, abyste jim naplivaly do ksichtu.""Keď som písal túto pesničku, spomínal som, aké je tažké byť 16-ročným chalanom na strednej. Vždy som chcel byť umelcom, takže som bol také osamelé decko, ktoré sa furt opíjalo. Mal som iba jedného kamoša. Tiež sa mi páčila jedna baba, ktorá nakoniec robila fakt divné fotky svojho priateľa, a to ma zničilo. Plával som v jame plný zúfalstva, žiarlivosti a alkoholizmu."

"V hudbe je stašný nedostatok sexu."

"Najbláznivejšia vec, aká sa mi kedy stala, bolo napadnutie čiernym vtákom. Ďobal ma do hlavy. Boli sme v hoteli The Phoenix v San Franciscu. Práve sme odchádzali na show, keď ma ten vták napadol. Druhý deň tam boli Slipknot, a keď odchádzali, napadol ich tiež."

O videoklipu Helena: "Moje babička byla umělkyně a naučila mě hodně o tom, co dneska dělám - jak zpívat, malovat a vystupovat. Hned jsem věděl, že chci, aby ve videoklipu byl pohřeb, protože na ten den, kdy umřela, nikdy nezapomenu. Vzpomínám si, že bohoslužba nás všechny extrémně rozrušila. Video je dost pochmurný a depresivní. Do jeho natáčení dost zasáhly emoce."

"Když koukám na svůj ksicht, je mi zle. Ale mně zle bejt může, protože je to ku*va můj ksicht!"

"Pokud jste vy, nebo někdo koho znáte, v depresi, potřebujete si s někým promluvit. S kámošem, mámou, někým ve škole, to je sakra jedno. Protože přemejšlet o sebevraždě je, ku*va, kravina!"

"Lidi nevědí, jestli jsem gay, hetero nebo mimozemšťan. Myslím, že je to fakt sranda."

"Nevím proč, ale vždycky jsem sám sebe nenáviděl. Snad se ta sebenenávist teď proměnila v něco jinýho, třeba o sebe začnu víc dbát a budu chtít zůstat naživu."

"Mám dobrej potenciál k tomu být alkoholik. Když jste v kapele, musíte si dávat sakramentskej pozor - alkoholikem se stanete coby dup a pak, chlast vede k práškům, prášky ke kokainu a tak dál. Je to propojený."

"Mám velkou schopnost vcítit se do druhých a z toho je mi někdy zle. Je to dar i prokletí. Právě díky tomu jsem na jevišti tak zapálenej, díky tomu se dokážu napojit na dav - cítím jeho emoce tak silně, že se mi z toho dělá nanic."

"Do vydání desky The Black Parade jsem toho dost skrýval. Je to naše nejosobnější album. Jeho příběh je dost průhlednej. Snažím se říct, že nejsem žádná rocková hvězda. Bývá mi zle stejně jako vám."

"Když jsem na jevišti, nic jinýho mě nezajímá. Nezajímá mě mý tělo, zítřek, budoucnost. Žiju jenom tím okamžikem."

"Lidi k nám vzhlížej. My bychom jim měli dát naději, dodat jim sílu. Už se toho nebojím. Chci to přijmout a smířit se s tím. Dáme jim něco, v co můžou věřit."

"Bylo by skvělý být upírem. Upíři jsou ty největší bestie, jakýma můžete být."

O vlivu na své fanoušky: "Potkal jsem se s dětma, co byly outsideři a uvědomil jsem si, že od nás čekají nějakou odpověď. Začalo mě to děsit."
"Buďte sami sebou, serte na ostatných a nenchajte ich aby vás dostali živých."

"Radšej ostaň na druhej strane ulice ty zkurvysyn, lebo ťa zmlátim!"

"Nedokážem povedať prečo som tak sexy...Necítim sa sexy."

"Takže decká, aké boli vianoce? Dostali ste všetci veľa pekných čiernych tričiek?"

"Kto je tvoj otec? Ako vidíš, ja nie. Používam ochranu a ty by si mal tiež."

"Do vydania dosky The Black Parade som dosť vecí skrýval. Je to náš najobľúbenejší album. Chcem tým iba povedať, že nie som žiadna rocková hviezda. Býva mi rovnako zle ako vám."

"Bolo by pekné byť upírom. Sú to tie najväčšie beštie akými môžete byť."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama