Rozhovor s Frankiem (3)

20. července 2008 v 23:29 | Janhé |  Frank Iero
Frankie o dočasnom odchode Mikeyho z kapely

Basák My Chemical Romance, Mikey Way, dočasně odešel od kapely, aby si mohl užít líbánky s manželkou Alicií Simmons.
Kytarista Frank Iero exluzivně prozradil Kerrangu!, že se celá kapela shodla na tom, že by měla Wayovi poskytnout delší volno, aby si poté, co do toho 7. března v Las Vegas praštil, mohl užít manželského života.
"Prostě se chopil šance stát se novomanželem," říká Iero. "Je to vzrušující. Otevřel novou kapitolu svýho života, a tohle byla ta správná věc. Máme z něho radost. Chceme, aby si mohl užít tyhle věcičky v životě, který spousta lidí bere jako samozřejmost."
Way už dříve na chvíli kapelu opustil. Stalo se tak během nahrávání jejich třetího alba "The Black Parade", protože trpěl depresemi a bojoval s drogami a alkoholem. Iero tvrdí, že tentokrát s tímhle jeho odchod nesouvisí a prohlašuje, že "takový zvěsti by měly okamžitě přestat."
Dosud není známo, kdy se Way vrátí. Iero ale říká, že na Download Festival, kde vystoupí MCR coby headlineři, to určitě nestihne včas.
"Ztratí se v nějakým smradlavým letadle a bude s*át do přenosnýho záchodku," směje se Iero. "Ale jsem si jistej, že proto určitě neodletěl."
Wayův bratr, zpěvák Gerard, minulý týden tuto zprávu sdělil na oficiální stránce:
"Jsem hrdý na to, že můžu oznámit, že se můj bratr nedávno oženil. Vidět ho, jak dorůstá v muže a nachází lásku svého života, mi dělá velkou radost. Jsem ten nejšťastnější brácha na světě. Ve světle těchto radostných událostí se kapela rozhodla, že mu a jeho ženě poskytne tolik potřebnou pauzu, aby mohli začít svůj život, mít líbánky a dělat všechno to, co novomanželé dělají. Vím, že je to znepokojující zpráva, i my to tak cítíme, ale budeme pokračovat v turné s prozatimním náhradníkem, dokud se Mikey nezabydlí v novém životě."
Kerrang! se sešel s Ierem, aby zjistil celý příběh.

Řekl Mikey, že by to chtěl, nebo to byl svatební dárek od kapely?
F: "Nebylo to tak, že by přišel a řekl to, ale když jsme mu to navrhli, skočil po tom - jako by to udělal každej normální člověk. Právě teď je hodně nadšenej."
Objevily se zvěsti, že to znamená konec kapely, nebo že Mikey odešel nadobro...
F: "Ani jedna zvěst není pravdivá. Díky tomu, kde teď jsme, děláme věci, o kterých jsme snili od dětství. Ale současně jsme se museli vzdát dalších věcí, který jsme chtěli dělat - jako určitý rodinný hodnoty, nebo být tu pro lidi, který milujem. Nemůžeme si užívat těch normálních věcí, který ostatní berou jako samozřejmost. Nikdo v naší kapele nechce, aby kdokoliv z nás tyhle věci prošvihl, ne, pokud to není nutný. Je to totiž hrozně důležitý. Jsme teď v pozici, kdy se cítíme klidně, takže můžeme dát Mikeymu příležitost, aby se dobře bavil. Jsme moc rádi, že jsme mu to mohli dopřát. Zrovna včera jsem s ním mluvil, a daří se mu dobře, opravdu si to užívá."
Mikey už kapelu jednou, během natáčení The Black Parade, dočasně opustil kvůli depresím. Lidé jsou znepokojeni, že právě to může být příčinou, proč zase odešel. Je na tom něco pravdy?
F: "Ani trocha. Řekni všem, že není potřeba, aby se o něj někdo bál. Má před sebou spoustu lepších věcí a my bychom měli být za něj všichni šťastní a přát mu jen to nejlepší."
Víš, kdy by se tak mohl vrátit?
F: "Vlastně ne. Stěhuje se a má na práci spoustu dalších věcí. Má celé léto na to, aby si všechno zařídil."
Kdo ho nahradí?
F: "Náš talentovanej kytarovej technik Matt Cortez. Hraje fantasticky. Naučil se to hrozně rychle, navíc je to hezkej kluk, takže se na něj budou lepit holky."
Ty se taky budeš v blízké budoucnosti ženit. Vezmeš si taky volno?
F: "Nevím. Fakt jsem podporoval tu ideu, aby si Mikey vzal volno, protože co kdybych to taky potřeboval? Říkal jsem: ´Jen běž. Běž a udělej si, co potřebuješ. Hele kluci, víte, že se v březnu taky chystám oženit, že?´." (smích)
Gerard si nedávno narazil žebro. Je v pořádku?
F: "Řekl mi, že jedno žebro není na svým místě. Myslím, že se prostě nějak blbě pohnul, nebo blbě vstal. Chiropraktik to spravil a říkal, že už je OK. Až nám začnou vypadávat žebra, bude čas, abychom se trochu zklidnili."
Ty jsi byl taky nedávno nemocný - už se cítíš líp?
F: "Já jsem pořád nemocnej. Mám špatnej imunitní systém, takže pokud je něco ve vzduchu, dostanu to a pak je to špatný. Není to žádná sranda."
Ale jinak jsou My Chemical Romance v dobré kondici...
F: "Jo, jsem v pohodě. Jsme šťastní a natěšení. A doufáme, že si Mikey užívá léta."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meg!!e♥ Meg!!e♥ | Web | 20. července 2008 v 23:32 | Reagovat

http://crrazygirls.blog.cz/ - koukni se pls, delali jsme s kámoškou klinickou smrt xD Určo se zasměješ, jsou tam 2 videa :) 1 je hned 1 článek, a na to druhé, si musíš sjet trošinku dolu našeho blogčku :) ale určo mrkni a napiš komentík :) KUJEM

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama