Rozhovor s Geem (1)

6. července 2008 v 14:20 | Janhé |  Gerard Way
Interview Gee

Je pro tebe důležité být sexy?

Gee: Dobře.. Starám se o to, jak vypadám. Není to tak, že se můj styl ovlivňuje moji hudbu, ale moje hudba ovlivňuje můj styl. Byl jsem student umění, tak se starám o svůj vzhled.

Co když se do tebe zamilují nějácí fans?

Gee: Umm.. Bože..nevím. Co bych měl dělat? Mohl bych je vzít ven na večeři. Ale doufám, že to je všechno o naší hudbě. Nechci být tak žádaný.. To není nic pro mě.

Máte nějáké opravdu náruživé fanoušky..

Gee: Ano…Je to protože si nás čtou jako knihu. Řekneme to, co si myslíme. Neskrýváme "materiál" a nebojíme se riskovat. Jsme vyvrhelové. A ostatní vyvrhelové se k nám hlásí.

Bylo těžké být takový vyvrhel na střední škole??

Gee: Byl jsem nenápadný-téměř neviditelný jako teenager. Neměl jsem žádné argumenty. Pořád jsem byl někde ukrytý, seděl jsem v pozadí, čekal jsem. Ale vždycky jsem věděl, že se stane něco významného.

Povídej nám o svých teenagerských letech..

Gee: Rocková hudba pro mě byla nejdůležitější věc. Když jsem ji poslouchal, mohl jsem se odreagovat od všech svých pocitů a opustit je. Byl jsem protivný na střední škole.

A teď.. každý Tě zná…

Gee: oh..ano.. Je to už dlouho od doby, kdy jsem tohle dělal (viz předchozí otázka). Přestal jsem být plachý a začal jsem si místo toho víc věřit.

Jak?

Gee: Prostě jsem to udělal. Řekl jsem si "Gerarde, ty jsi dobrej chlap. Dokážeš to!" Tohle je začátek, jestli chceš vidět svět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama