Rozhovor s Geem (3)

6. července 2008 v 14:24 | Janhé |  Gerard Way
Q:Takže.Co myslíš,kde bys teď byl,kdybys nezpíval v MCR?

Gerard:Předtím jsem dělal nákresy hraček.To byla fakt dobrý zaměstnání a moje poslední před MCR.Byla to vážně zábava.Dělal jsem spoustu zajímavých prací,třeba pro Marvel,ale tohle bylo o hodně lepší a důležitější.Prostě bych se snažil vyniknout do komerčního umění.

Q:Jaký jsou výhody týhle,když je to vlastně tvoje zaměstnání,práce?

Gerard:Myslím,že je to to nejlepší zaměstnání na světě,pokud nějak shánítě.Je to strašně práce.Málo spánku.Váš jídelníček je opravdu strašnej a má to spoustu dalších špatných stránek.Nemáte žádný soukromý,když dospěte do určitýho "postavení".Skvělý ale je,že to vlastně žádná práce není a ta hodina nebo půl,co každej den hrajem je ta nejlepší část dne.

Q:Neotravuje vás hrát pořád dokola stejný songy?

Gerard:Ne!Ne s touhle kapelou a těmito songy.

Q:Podporovali tě rodiče,když jsi si vybíral zaměstnání?

Gerard:Jasně,podporovali mě u obou mých prací.

Q:Jste na turné už tři a půl roku.Jaký to je?

Gerard:Je to ta největší lekce mýho života,která mě toho hodně naučila.Jako člověk jsem se úplně změnil.Když jsme začínali hrát,byl jsem prostě kluk z Jersey,ale teď jsem se strašně změnil.Myslím,že jsme dospěli všichni a taky jsme se všichni změnili - k lepšímu.Naučili jsme se hodně o sobě,i o světě.Naučili jsme se dost o světě,o lidech,jací jsou a o jejich povaze.

Q:Jaký jsou tvoje hobby,když zrovna neděláš muziku?

Gerard:Hodně čtu komiksy,kreslím a taky hraju video hry.

Q:Jak jsi byl starý,když jsi se začal zajímat o hudbu?

Gerard:Měl bych říct,že jsem svojí první kytaru dostal od svojí babičky,která mi jí dala,když mi bylo osm a tehdy jsem se začal učit hrát.Ale nebavilo mě chodit na hodiny,tak jsem toho nechal.Vrátil jsem se k tomu až v 16,kvůli Billiemu Joeovi z Green Day.A babička mě naučila,jak zpívat.Vůbec,naučila mě spoustu věcí.

Q:Říkáš,že The Smiths a Iron Maiden jsou tvý největší vzory.Řekneš nám ještě nějaký jména,který na tebe měli vliv?

Gerard:No jasně.The Cure,The Misfits,At The Gates,Afghan Whigs - ty vážně hodně,potom Tom Waits a Nick Cave.

Q:Tvoje nejlepší a nejhorší práce během dospívání?

Gerard:Ta nejhorší byla,když jsem prodával v supermarketu a nejlepší když jsme - já a Mikey prodávali v knihkupectví Barnes a Noble.

Q:Co bys poradil dětem,který maj svůjí kapelu a snaží se s ní prosadit v muzice?

Gerard:Myslím,že ta nejlepší rada kterou bych dal někomu takovému bych dal i lidem,kteří se snaží v nějakým uměleckým oboru.Souvisí s hodně věcma a je to jediná rada,která platila i pro nás.My se vůbec neřídili radama z hudebního byznysu.Vytvořili jsme něco,co jsme my sami chtěli.Udělali jsme něco,o čem jsme cítili,že to neexistuje.Udělali jsme si svůj život,žijeme v bublině,je naše,protože jsme si jí vytvořili a tak jsme mohli dělat muziku,která tu podle nás chyběla a jakou jsme vážně chtěli slyšet.Strašně rádi posloucháme naše desky.Teda teď,když je každej den hrajem,už si je tolik nepouštím,ale občas si je poslechnu,když třeba letím letadlem.

Takže poradil bych jim - buďte opravdoví a upřímní ve všem,co děláte.Nejděte do toho kvůli takovým pitomým důvodům,jako jsou prachy.Musíte do toho jít s láskou,jinak lidi vycítí ty kraviny na míle daleko.A jestli je to něco upřímnýho a opravdovýho a jestli máte předpoklady,určitě to dokážete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slsi slsi | Web | 6. července 2008 v 14:30 | Reagovat

tento rozhovor mam strasne rada, ale to asi vsetky rozhovory  s Geem:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama