Rozhovor s MCR (4)

6. července 2008 v 23:30 | Janhé |  My Chemical Romance
Co vzkazují fanouškům MCR
Středa, 22. března 2006

"Všem našim přátelům,

moc děkujeme za vaši lásku a podporu, za všechny dopisy a dárečky, vlastnoručně vyrobený ceny a hrůzostrašný vycpaný zvířátka. V minulých letech jste vstoupili do naších srdcí a dali nám tak najevo, že na tomhle světě nejsme sami. A my vám teď chceme ukázat, jak moc pro nás znamenáte... něco z našich srdcí do vašich. Tak jsme se rozhodli, že vás necháme nahlídnout do našeho příběhu... ve všech ohledech pravdivýho. Odkud pocházíme, čím jsme prošli a kdo doopravdy jsme - pět kámošů, kteří ze sebe vydali všechno, aby změnili svět. Děkujeme za to, že posloucháte, křičíte, tancujete, jste sami sebou a za to, že můžeme být součástí vašeho života. Když říkáte "MCR mi zachránili život", je to pocit vzájemný. Když se cítíme moc unavený na to jít dál, to vy nám dáte důvod pokračovat. Jsme vám všem navěky zavázaní. Takže si užijte tuhle kroniku* několika posledních let. Nechť setřeme slzy a pohneme se dál společně."

Xoxo

MCR* myšleno "Life on the Murder Scene";-)Úterý, 7. února 2006

"Drazí přátelé,

konečně jsme dokončili turné, chvíli si dáme voraz a připravíme se na nahrávání nové desky. Těch předchozích pět let bylo jako bláznivej kolotoč a spoustu z toho se nám podařil zachytit na video - od sezení ve studiu přes živý vystoupení až k záběrům ze zákulísí. 21. března pak vypustíme do světa dokument o těch pěti rokách na CD a dvou DVD nazvaný "Life On The Murder Scene". CD bude obsahovat živý nahrávky jako "Thank You For The Venom", "Give 'Em Hell Kid", "Helena" a "The Ghost Of You" plus demáče dalších kousků... První DVD nás zachycuje na cestách a druhý obsahuje živý nahrávky, AOL sessiones, naši $2 Bill show na MTV, a všechny tři videa s dokumenty o tom, jak se natáčely a spoustu dalšího.

Máme pro vás trailer, takže můžete ochutnat trošku toho, co vás čeká. Klikněte a přehrajte si ho, buď ve Windowsu nebo v QuickTime.

Moc děkujeme za podporu během těch let."

xo

MCRPondělí, 12. září 2005

"Ahoj všichni!

Dneska je 12. září. Právě si balím věci, abych mohl společně se čtyřma skvělýma lidma a dvěma skvělýma kapelama* (který se náhodou taky skládají ze skvělých lidí) zaútočit na Spojený státy. Brzo začne naše turné, jako oslava toho, že vás a rock´n´roll máme rádi. Chystáme se nastoupit do autobusu, kterej nás odveze do Rhode Islandu a odtud bude pokračovat do dalších měst! Než se nadějete, budeme přesně tam, kde vy a to bude fantastický! Myslet na to je pro mě příliš vzrušující. Budem hrát ve stejný aréně, kam mě a Gerarda vzal Donald Way na cirkus a pro wrestling, když jsme byli fakt maličký. Schíza!!! (Myslím, že právě tady viděl Gerard i Bruce Springsteena)

Chci poděkovat všem, kdo si udělali čas a volili nás ve Video Music Awards. Nic jsme nevyhráli, ale vůbec nás to nežere. Na sošky měsíčních lidí bude ještě spoustu času. Bylo pro nás vzrušující být součástí toho všeho. Mohl jsem potkat tolik skvělých umělců a muzikantů , který jsem vždycky obdivoval. Oh yeah, a musel jsem sedět vedle JayZ.

Chci taky poděkovat všem, kteří nás donekonečna volili na TRL. The Ghost Of You se ocitl na prvním místě už tři dny poté, co byl vydán! Děkujuděkujuděkuju! No, jdu strávit poslední zbytky volna s rodinou a přáteli. Lidi, připravte se na rockovou show. "

Mikey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama