Rozhovor s Mikeym (5)

20. července 2008 v 23:17 | Janhé |  Mikey Way

Rozhovor s Mikeym
O depresích které ho provázeli při nahrávání desky The Black Parade

Čím jsi v průběhu natáčení The Black Parde procházel?
M: "No, bylo mi 25, bral jsem směs antidepresiv, a pak je zapíjel. Přestal jsem s drogama ale byl jsem deprimovanej. Prošel jsem několika traumatickýma událostma, ale nikdy jsem je nezpracoval, ani si je nepřipouštěl. Navíc jsem se přestěhoval z Brooklynu hned jak jsme skončili turné k Three Cheers for Sweet Revenge a bylo to poprvé, co jsme měli možnost zůstat doma. Bylo to poprvé, co jsme na nějakou dobu museli být obyčejnýma bytostma. To byl tvrdej úder. Bylo to divný. Prostě jsem si nemohl zvyknout, že budu dva nebo tři měsíce doma. Prostě jsem to nepobral."
Bylo to matoucí?
M: "Ano, všechno mělo být stabilní a v pohodě - ale nebylo. Navíc jsem byl závislej na těch chemikáliích a zrovna mi bylo 25, deprimovalo mě to."
Pociťovala kapela nějaký nátlak, aby úspěšně navázala na Three Cheers For Sweet Revenge?
M: "Ano, ten nátlak tu byl, taky na mě zapůsobil. Lidi říkali: ´Kluci, musíte nějak navázat a tu poslední desku přebít.´Tohle jsem měl celou tu dobu v hlavě. Myslím, že jsem začal podceňovat svý schopnosti."
Myslíš hudební schopnosti?
M: "Ano, ty a všechny ostatní. Všechno - i život obecně - se mi to motalo v hlavě."
Myslíš, že jsi nad tím zvítězil?
M: "Nevím, jestli jsem ty pochybnosti doopravdy porazil. Ale, sakra, jsem na tom o moc líp. O takovejch 80, 90 procent. V podstatě se stalo to, že jsem odešel z domu Paramour (studio, kde MCR nahrávali TBP) poté, co jsem se duševně zhroutil. Prošel jsem si traumatem. Šel jsem za mou nejlepší kamarádkou (za Stacy Fass, právničkou a kamarádkou kapely). Odchod z toho domu byl zlomovej okamžik. Ten dům jakoby všechny věci v mý hlavě vystupňoval a mně se zdálo všechno milionkrát horší."
Proč to tam bylo tak zlé?
M: "Je to tak - když jsem byl v tom domě, cítil jsem se jako v jiné zemi. Nefungoval tam mobil a i internet šel špatně a já měl pocit, že veškerá komunikace je mi uzavřená. V tu dobu jsem neměl řidičák, takže jsem byl ve štychu, závislej na tom baráku. Všechno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama