List od Geeho pre Fans

15. září 2008 v 12:31 | Janhé |  My Chemical Romance
Ahoj lidi,
tady Gerard... právě se s Mikeym potloukáme po New Jersey, relaxujeme, popíjíme kafe, povídáme si o komiksech a já se připravuju na zítřejší cestu na jih. Nevím, jakýma státama budu projíždět, ale vím, kam mám namířeno. Nebojte, mám s sebou audio knížku Mechanický pomeranč, Dr. Peppera a GPS, abych se neztratil. Říkali jsme si, že byste možná rádi věděli, co chystáme a jaký máme plány, tak mě napadlo, že vám napíšu a poinformuju vás.

Žijeme a užíváme si volnosti - s The Black Parade jsme byli dva roky na cestách a dalšího půl roku nám zabralo jeho nahrávání, což je ve fikčním světě dlouhá doba, a my jsme moc rádi, že teď můžeme nějakej ten čas trávit ve světě skutečným. Můžu vám prozradit, že jsme na novou muziku natěšení, snad nejvíc, co jsme kdy byli. Každej z nás ve svým světě pracuje na nových písničkách, já sám jsem začal hned týden po návratu domů. Koupil jsem si novou výbavu, starej Jag (kdoví, co to je:-)) a pedály a hledám novej sound.
Bob se zotavuje z nedávné operace zápěstí a to dost rychle na to, jak riskantní to byla procedura. Jsme moc rádi, že když teď vezme do ruky paličky, už ho to tak moc nebolí. Minulý turné dost protrpěl. Teď bude muset nějakou dobu rehabilitovat, ale jak ho znám, určitě sedne za bicí dřív než mu to doktoři dovolí. Prostě hrozně rád hraje. My všichni. Frank je teď na turné s Leathermouth a Reggie & the Full Effect, takže byste je měli jít omrknout. Vím, že deska Leathermouth ještě nevyšla, ale já dostal jednu od Franka v Mexiku a můžu říct, že je to nejlepší post-hardcorová nahrávka roku. Jsem si jistej, že si songy užijete, i když nebudete znát slova.
Nejkrásnějším okamžikem posledních pěti měsíců byla Rayova svatba, které jsme se všichni zúčastnili. Bylo to nádherný. Nevím jistě, kde se teď náš šťastný pár nachází, ale ať už je kdekoliv, určitě si to užívá. V životě jsem Raye neviděl šťastnějšího. Máme v plánu se brzo všichni sejít a udělat nějaký dema, zjistit, jak na tom jsme, a pomalu se do toho pustit. Pokud nás to zase chytne, kdo ví, kdy by mohlo nový album přijít na svět, nechceme to uspěchat, ale stejně jako vy jsme celí nedočkaví zjistit, co z nás vzejde.
To je asi tak všechno... Jsem rád, že jsem vám mohl napsat, asi to budu dělat častěji. Píšu teď víc komiksů, víc muziky a stýská se mi po ženě. Jo, a slyšel jsem, že jsem prej umřel při dopravní nehodě.
Neumřel.
xo
g.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama